'> { "@context": "https://schema.org", "@type": "WebSite", "url": "https://allvars.com/", "potentialAction": { "@type": "SearchAction", "target": "https://allvars.com/home?option=com_finder&q={search_term}", "query-input": "required name=search_term" } }

میخ شینگل

منتشرشده توسط allvars در تاریخ

میخ شینگل

جهت نصب سقف های شیبدار شینگل باید از میخ های مخصوص گالوانیزه ای استفاده نمود.

از خصوصیات این نوع میخ ها میتوان به ضد زنگ بودن آنها اشاره نمود. از به دلیل در مجاورت بودن این میخ ها با عوامل جوی همچون باران ، عدم اکسیداسیون این میخ ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

مواد اکسیده میخ ها به مرور زمان بر سطح شینگل نمایان شده و چهره نا مطلوبی به سطح آن میدهد به همین دلیل جنس این نوع میخ ها را معمولا از آلیاژ های گالوانیوم و یا گالوانیزه سرد در نظر میگیرند تا در مجاورت جو واکنشی از خود نشان ندهد.

موارد استفاده تختهosb

ارتفاع این نوع میخ ها معمولا 2.5 سانتی متر میباشد که جهت اتصال شینگل به تخته های زیرسازی مناسب است.

سر پهن این میخ ها نیز باعث قدرت نگهداری بالای شینگل و جلوگیری از پارگی در آن میشود.

طرز صحیح نصب میخ :

میخ شینگل

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با 20 سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما