'>

11نکته درمورد انتخاب رنگ شینگل

منتشرشده توسط allvars در تاریخ

انتخاب رنگ شینگلانتخاب رنگ شینگل
اکثر مالکان با ایجاد زیبایی در فضای باز به ارزش خانه و شیوه زندگی خود می افزایند.

نوع ، سبک و رنگ سقف انتخابی شما ممکن است یکی از بزرگترین تصمیمی باشد که درباره ملک خود خواهید گرفت.

انتخاب نوع مناسب از مواد سقف ، رنگ شینگل مناسب و هر چیز دیگری در مورد سقف شما تصمیمی بزرگ است که نه تنها ظاهر خانه بلکه هزینه های نگهداری و ارزش کلی ملک را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

مهم است که رنگ و مواد سقف شما با محیط طبیعی ، محله و از همه مهمتر معماری خانه شما سازگار باشد. سقف خانه شما میتواند جذابیت و ارزش ملک شما را افزایش دهد و همچنین زیبایی و شخصیت شما را بیان کند.

سقف بستگی به سبک خانه حدود 40٪ از نمای بیرونی خانه شما را تشکیل می دهد ، بنابراین انتخاب رنگ و مواد مناسب سقف به این معنی است که اولین برداشت از سلیقه و ارتعاش شما را نمایان میسازد.

سقف شما انتخابی است که شما ، خانواده و همسایگانتان مجبورید سالها با آن زندگی کنید ، بنابراین راهنمای ما را بررسی و هوشمندانه انتخاب کنید!

ابتدا سبک خانه خود را در نظر بگیرید ، اگر خانه ای به سبک آجری در مقابل یک فضای سبز دارید ، مطمئناً می خواهید از سبک های گاتیک و عمیق همراه با سایه های بُعد دار انتخاب کنید.

آب و هوای شما نیز مهم است. به عنوان مثال ، در مناطق گرم ممکن است سقف رنگ روشن مطلوب تر باشد زیرا گرما را منعکس می کند ، در حالی که سقف تیره می تواند

گرما را جذب کند و اگر در یک آب و هوای سرد زندگی می کنید گزینه خوبی خواهد بود.

یکی دیگر از موارد مهم در مورد شکل واقعی خانه شماست. مواردی مانند شیروانی ، ستون ها و سایر جزئیات سنگ تراشی بر نحوه به نظر رسیدن سقف شما تأثیر می گذارد.

همچنین میتوان حیاط خانه ، ایوان یا هر مکانی در فضای باز خود را در نظر بگیرید. به هر حال ، سقف شما یکی از عناصر اصلی طراحی خانه جدید شما است که می تواند

به خانه شما حال و هوای گرم ، خوشامدگویی ، ظاهری شیک و مدرن ، شکوه و عظمت تاریخی را بدهد و یا حتی ظاهری جسورانه و چشمگیر ایجاد کند که خانه شما را از بقیه متمایز کند.

انتخاب رنگ شینگل

انتخاب رنگ شینگل

انتخاب رنگ شینگل

انتخاب رنگ سقف شینگل

این ممکن است یکی از مهمترین تصمیماتی باشد که می توانید هنگام تهیه یک سقف جدید بگیرید.

رنگ و نوع مواد ، هارمونی بقیه املاک شما را تنظیم می کند و ممکن است یکی از جنبه های قابل توجه یا تعیین کننده خانه شما باشد.

همه چیز با نوع سبک خانه و سقف شما شروع می شود. به عنوان مثال ، رنگ مرسوم و مد روز ممکن است در یک سازه به سبک قدیمی عجیب به نظر برسد ،

در حالی که شینگل های چوبی نیز در یک سازه مدرن میتواند عجیب باشد.

راه های زیادی برای ایده گرفتن وجود دارد ، به تضاد سقف با بقیه خانه خود فکر کنید معمولاً بهتر است بافت ها را با هم مخلوط کنید.

به یاد داشته باشید که رنگ های روشن می توانند خانه شما را بزرگتر نشان دهند و آن را در میان سازه های مجاور برجسته کند ، در حالی که رنگ های تیره

باعث عمیق شده خانه شما می شوند و عناصر دیگر را به کانون توجه می رسانند.

انتخاب رنگ برای سقف از رنگ خانه شروع می شود، اگر به این زودی ها قصد رنگ آمیزی خانه را ندارید ، باید رنگ دیواره خانه خود را در نظر بگیرید و اینکه

چه رنگی بیشترین هارمونی را تکمیل می کند عنصر مهم دیگر ساختار سقف شماست ، هرچه شیب یا سطح بالاتر (زاویه سقف شما) بیشتر باشد ،

سقف شما از سطح زمین یا خیابان بیشتر قابل مشاهده خواهد بود و بنابراین بر ظاهر و جذابیت خانه تأثیر می گذارد.

انتخاب رنگ شینگل

رنگ شناسی:

 • نمای سفید:

سازه سفید شاید همه کاره ترین رنگ برای کارکردن هنگام تصمیم گیری در مورد رنگ بندی شینگل میباشد. شما می توانید هر سقف رنگی را از سیاه تا خاکستری تا قهوه ای ، آبی ، سبز انجام دهید .

 • نمای کرم:

رنگ کرم یا بژ در نمای ساختمان تقریباً به اندازه رنگ سفید همه کاره است. رنگ های مشکی ، قهوه ای ، خاکستری ، آبی ، سبز یا مشابه آن می تواند موثر باشد.

 • نمای خاکستری:

رنگ سیاه با یک سایه متضاد خاکستری ، نسکافه ای می تواند به خوبی با یک آجر خاکستری جفت شود.

 • نمای قرمز:

رنگ خاکستری ، سیاه ، قهوه ای و برخی سایه های ملایم سبز همگی می توانند با یک آجر قرمز یا خانه مشابه آن زیبا به نظر برسند.

 • نمای قهوه ای:

سایه های مکمل قهوه ای ، سیاه و اکثر سایه های سبز یا آبی می توانند با یک خانه قهوه ای به خوبی هارمونی داشته باشند.

 • نمای چوبی:

در حالی که چوب به رنگهای مختلفی در می آید ، رنگهای خاصی از شینگل وجود دارد که به نظر می رسد در خانه های چوبی زیبا باشند از جمله سیاه ، قهوه ای ، خاکستری ، سبز خاکستری.

به یاد داشته باشید که رنگ بر روی شما و خانواده و میهمانان و همسایگان شما تأثیر روانشناختی دارد ، بنابراین هرگز نباید اهمیت انتخاب رنگ ایده آل را برای پوشش بام خود نادیده بگیرید.

جمع بندی

 • سقف شما می تواند تا 40٪ از نمای بصری خانه شما را تشکیل دهد 

بنابراین همان اندازه که برای طراحی داخلی آن اختصاص داده اید ، جای تأمل دارد. هرچه سطح زمین بیشتر یا شیب سقف شما بیشتر باشد ، سطح سقف را از سطح خیابان بیشتر خواهید دید.

 • رنگ خیلی مهم است که نمی توان آن را نادیده گرفت. این نه تنها تأثیر روانشناختی (آرام بخشی ، تسکین دهنده ، هیجان انگیز و غیره) بر روی ما دارد ، بلکه می تواند اهداف دیگری را نیز به دنبال داشته باشد که در زیر به طور کاملتر بررسی خواهیم کرد.
 • اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که کجا زندگی می کنید؟

چون آب و هوا و جغرافیا مهم است. در گذشته ، شینگل های رنگ روشن در آب و هوای مرطوب به اندازه کافی مورد پسند نبودند.اما امروزه ، افزودن گرانول های مقاوم برای مهار رشد جلبک های سبز کمک می کنند . بسته به میزان کارآیی عایق و تهویه ، شینگل هایی با رنگ روشن تر می توانند به خنک شدن فضای داخلی خانه کمک کنند.اگر خانه شما در نواحی سرسبز است، ممکن است مایل باشید پوشش سقف را در سایه یا ترکیبی از خاکستری ، قهوه ای یا سبز انتخاب کنید تا با محیط طبیعی دریا و گیاهان همیشه سبز هماهنگ شود.

 • مصالح ساختمانی نیز می توانند از نظر موقعیت جغرافیایی متفاوت باشند.

در اینجا دو مثال آورده شده است ، و اینکه چگونه ممکن است آنها در انتخاب رنگ شینگل برای سقف شما تأثیر بگذارند.خانه های آجری و چوبی بیشتر در مناطق شمالی شیوع دارند. در نواحی جنوبی ، خانه های گچ بری یا سنگی بیشتر متداول است. از آنجا که آجر دارای رنگ قرمز نسبتاً یکنواختی است ، شکل و بافت شینگل در سایه های مختلف خاکستری بسیار مناسب است.رنگ های پیشنهادی شینگل برای خانه های آجری قرمز: قهوه ای تیره ، سیاه ، خاکستری بیان شده است. رنگ های شینگل برای خانه های چوبی شامل قهوه ای ، سبز ، سیاه ، خاکستری است، یک شینگل با طرحی خاص در نظر بگیرید تا از تنالیته ی چوب طبیعی تقلید کند.

 • رنگ های تیره گرما را جذب می کنند.

رنگ های روشن تر گرما را منعکس می کنند و ممکن است به خنک نگه داشتن خانه کمک کنند .تهویه مناسب و کیفیت عایق بندی خانه شماست که واقعاً بازده انرژی آن را تعیین می کند. 7. اجازه دهید عناصر خارجی منزل ، شما را در تطبیق رنگهای شینگل راهنمایی کنند.

 • طراحی سازه همسایگان خود را در نظر بگیرید.

شما نمی خواهید خانه شما به دلایلی غلط برجسته شود ، بنابراین رنگ شینگلی را انتخاب کنید که با خانه های اطراف شما و همچنین با محیط طبیعی و محوطه سازی خود هماهنگ باشد.

 • سبک معماری خانه شما چیست؟

همیشه یک رنگ شینگل انتخاب کنید که با عناصر بیرونی خانه شما در تضاد باشد ، مهم نیست که شما از چه سبکی از معماری استفاده می کنید. اگر همه چیز مطابقت داشته باشد ، ظاهر کلی ملایم و کسل کننده خواهد بود.

 • آیا می خواهید مخفی شوید یا نمایان باشید؟ بزرگتر یا کوچکتر؟

سقف شینگل های رنگ روشن می تواند خانه شما را بزرگتر نشان دهد و توجهات را به سمت هر ویژگی مثبتی جلب کند ،در حالی که رنگ های تیره می توانند نقایص را پنهان کرده و باعث ایجاد تمرکز شوند.

 •  سازه های فرعی نیز به سقف نیاز دارند.

پوشش سقف همچنین می تواند از انواع دیگر سازه ها مانند گاراژهای جداگانه ، سوله های ابزار ، انبارها ، مهمان خانه ها ، آلاچیق ها – حتی خانه های سگ محافظت و تقویت کند!

انتخاب رنگ شینگل

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

درباره ما

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با ۲۰ سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما