'> { "@context": "https://schema.org", "@type": "WebSite", "url": "https://allvars.com/", "potentialAction": { "@type": "SearchAction", "target": "https://allvars.com/home?option=com_finder&q={search_term}", "query-input": "required name=search_term" } }

لایه بخاربند

لایه بخاربند چیست

این عایق جهت استفاده در سازه های سبک،سقف های شیبدار،کامپوزیت،دیوارهای پیش ساخته،سقفهای شینگل و تایلی طراحی شده و خاصیت فیزیکی و استقامتی خود را در شرایط سخت حفظ میکند.
لایه بخاربند با توجه به ساختار شبکه ای و چند لایه ای خودبنای تحت پوشش خود را از نفوذ آب باران که از جدار ها و روزنه ها به سطح میرسند محافظت میکند.

همچنین این عایق مانع از خوردگی پوسیدگی اسکلت و عایق های حرارتی مانند پشم شیشه و پشم سنگ در زیر سقف ها شیبدار میشود.
عایق بخاربند باتوجه به استفاده از لایه های نبافته در ساختار خود و یک هسته مرکزی از جنس پلی اتیلن استحکام بیشتری دربرابر پوسیدگی نسبت به عایق هایی مانند ایزوگام میدهد.

خاصیت نفوذ هوایی این عایق ها موجب میشود تا رطوبت ایجاد شده در بستر سازه از آن عبور کرده و از ایجاد قارچ و اکسیداسیون در ساختمان جلوگیری و باعث افزایش طول عمر تاسیسات سازه وبدنه سقف گردد.

این عایق قابلیت نصب بر روی سقف های شیبدار و نما را دارا می باشد و باتوجه به وزن کم حجم بیشتری از سطح خود را نسبت به عایق های دیگر ( ایزوگام و قیرگونی) پوشش میدهد. نصب عایق بخاربند بسیار ساده بوده و نیازی به حرارت دادن ندارد.

عایق زیر شینگل

مزایای لایه بخاربند

  • وزن بسیار پایین نسبت به سطح پوشش
  • مقرون به صرفه بودن نسبت به عایق های دیگر
  • نصب آسان عدم نیاز به حرارت دهی
  • قابل اجرا در هر شیب و قوسی
  • ضد جلبک و اکسیداسیون

عمل بخاربندی

این عایق از 2 لایه پارچه پلی استر و یک لایه ی مرکزی از جنس پلی اتیلن که به صورت پرس شده میباشد تشکیل شده است.
این عایق به طوری عمل میکند که از سمتی عایق مناسبی جهت نفوذ آب و رطوبت و از طرف مخالف روزنه ای جهت خروج رطوبت و بخار میباشد
یا میتوان گفت سطح بالایی آن عایق مناسبی جهت آب بندی و سطح زیرین آن به صورتی است

که میتواند باز دم کند و به اصطلاح سازه نفس بکشد. این لایه بر خلاف دیگر عایق ها دارای وزن بسیار پایینی میباشد که یکی از مزیت های آن به شمار میرود .

در نصب این لایه بر خلاف ایزوگام هیچ نیازی به آتش و گرما نیست بلکه در نصب آن میتوان از میخ های مخصوص و یا چسب های پایه نفتی استفاده نمود.

لایه بخاربند

مزایای لایه بخاربند نسبت به ایزوگام

  1.  وزن بسیار پایین هر متر مربع لایه بخار بند بسته به گرید آن بین 100الی 300 گرم میباشد در طورتیکه ایزوگام تقریبا بین 3 الی 4 کیلو گرم میباشد.
  2. نصب راحت( عدم نیاز به گرما و شعله)
  3. مقرون به صرفه بودن
  4. عمل تنفس سازه ( در صورتیکه ایزوگام مانع از تنفس سازه میشود)

لایه بخاربند

فروش لایه بخاربند isomat

 


تماس باما:

تلفن                                                   02128422510

.                                                        02126567025

تلفکس                                               02126549733

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با 20 سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما