'> { "@context": "https://schema.org", "@type": "WebSite", "url": "https://allvars.com/", "potentialAction": { "@type": "SearchAction", "target": "https://allvars.com/home?option=com_finder&q={search_term}", "query-input": "required name=search_term" } }

عایق بخاربند پلی استری

منتشرشده توسط allvars در تاریخ

عایق بخاربند پلی استری

عایق بخاربند پلی استری

عایق بخاربند یکی از متریال های ساده ولی در عین حال با اهمیت در صنعت ساختمان میباشد که به واسطه ی تکنولوژی آن میتوان تمام اهداف خود را در مورد آب بندی به موازات گردش هوا اجرا نمود.

جنس این نوع عایق ها بر پایه ی پلی استر بوده که به صورت 3لایه و 4 لایه در گرید های 100 و 120 و 140 قابل عرضه می باشد.

سیستم کاری این متریال به صورتی می باشد که سطح تحت پوشش خود را از رسوخ رطوبت و آب محفوظ داشته و در عین حال باعث ایجاد گردش هوا نیز میشود.

به طور ساده میتوان گفت تفاوت این محصول با محصولات عایقی دیگر از قبیل عایق ایزوگام و عایق های آلاستومری در این می باشد که علاوه بر آب بندی باعث خفه شدن ساختمان نمیشود و به اصطلاح ساختمان نفس میکشد .

به عنوان مثال سقف یک سازه که به ایزوگام عایق شده باشد از نظر آب بندی مناسب میباشد ولی زیر این عایق ها به خاطر عدم تبادل هوا شبنم زده و باعث خورده و مسطحلک شدن سازه میشود.

فروش لایه بخاربند isomat

عایق بخاربند پلی استری

طریقه نصب

در نصب این عایق ها از لوازم مخصوص و خاصی استفاده نمیشود و میتوان این عایق ها را با در نظر گرفتن 15cm اُورلپ با استفاده از میخ و یا چسب متصل کرد.

موارد مصرف

  • عایق بندی سازه های ال اس اف (LSF) در دیواره ها و کف سازی
  • عایق نمودن سقف های شیروانی
  • استفاده به عنوان عایق زیرسازی سمنت برد
  • عایق تنفسی کلبه های چوبی

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با 20 سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما