'>

سقف آردواز

منتشرشده توسط allvars در تاریخ

پوشش سقف شیروانی آردواز

پوشش سقف آردواز

یکی از مقاومت ترین و قدیمی ترین پوشش سقف های شیبدار آردواز به انگلیسی Fiber cement میباشد که از سالیان دور به عنوان بهترین متریال جهت پوشش سقف شیبدار مورد استفاده قرار میگرفته.

در گذشته این متریال بر پایه سیمان و مقاوم شده با فیبرهای آزبست بوده که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و شکستگی داشته ولی در عین حال بزرگترین ایراد این محصول وجود آزبست بوده است.

آزبست نوعی فیبر شیمیایی است که در طول زمان باعث بروز حساسیت در انسان میگردد از این رو در تولیدات جدید این محصول آزبست از مواد تشکیل دهنده آردواز حذف گردیده

و فیبر های طبیعی و دوست دار محیط زیست جایگزین آزبست گردیده اند که آردواز های بدون آزبست و یا Non asbestos نامیده میشوند.

آردواز های بدون آزبست NON asbest

  • این محصول در ابعاد 60cm * 30cm در ضخامت 4mm و بدون هرگونه آزبست تولید میگردد.
  • این محصول با دارا بودن 30cm محیط همپوشانی مقاومترین متریال جهت پوشش سقف های شیبدار به حساب می آیند.
  • همچنین اجرای آردواز از دید فنی بسیار سریع و در عین حال مقرون به صرفه میباشد.

میتوان گفت سیستم پوشش سقف آردواز بنا به وجود الیاف طبیعی در هسته متریال اصلی که همان سیمان میباشد انتخاب بسیار مناسب جهت پوشش سقف های شیبدار در مناطق سرد و خشک میباشد.


انواع طرح ها

آردواز به طور کلی داراری یک طرح متداول میباشد که از نظر ظاهری و فنی مورد استقبال کارفرمایان و طراحان قرار گرفته است.

رنگ

این متریال به صورت خودرنگ تولید میگردد ، توجه داشته باشیم که با توجه به متریال به کار رفته در تولید آردواز میتوان برای رنگ کاری آن از انواع رنگ های روغنی و یا اپوکسی استفاده نمود.

11نکته درمورد انتخاب رنگ شینگل

زیرسازی و نصب آردواز

زیرسازی سقف های آردواز همانند دیگر پوشش ها پس از اجرای خرپاها چوب های روسی 4 تراش به فاصله های معین متصل گردیده و آردواز ها به وسیله ابزاری به نام گرانپون و میخ به چوب های زیر کار متصل میگردند.

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

درباره ما

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با ۲۰ سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما