'> { "@context": "https://schema.org", "@type": "WebSite", "url": "https://allvars.com/", "potentialAction": { "@type": "SearchAction", "target": "https://allvars.com/home?option=com_finder&q={search_term}", "query-input": "required name=search_term" } }

تعویض سقف شینگل

منتشرشده توسط allvars در تاریخ

تعویض سقف شینگلتعویض سقف شینگل

تعویض سقف شینگل بر خلاف دیگر سیستم های پوششی سقف های شیبدار از سهولت بالایی برخوردار میباشد.تعویض سقف شینگل در صورت نصب دقیق و اصولی سقف شینگل بر پایه زیر سازی استاندار مدت زمان بالایی از خود استقامت نشان میدهد.

بدین صورت که با بکار بردن متریال های استاندار در زیر سازی و همچنین در پوشش شینگل این نوع سقف مدت زمان بالایی را در برابر عوامل جوی مقاومت میکند.

معمولا کیفیت سقف های شینگل در بازه زمانی 25 الی 35 سال به صورت مناسب باقی میماند.

پس از طی این مدت عوامل جوی باعث ایجاد رنگ پریدگی در شینگل ها و بعضا پوسیدگی در آنها میشود.

تعویض سقف شینگل

11نکته درمورد انتخاب رنگ شینگل

طریقه تعویض سقف شینگل:

جهت تعویض سقف های شینگل نیازی به دستکاری و یا تخریب زیر سازی نخواهید داشت . میتوان گفت تعویض شینگل کاملا بدون صدا و آوار برداری میباشد.

جهت تعویض شینگل 2 راه وجود دارد:

  • نصب شینگل جدید بر روی همان شینگل فرسوده

در این روش البته پس از بازدید و امکان انجام ، شینگل های جدید بر روی همان شینگل های قدیمی نصب شده و مورد استفاده قرار میگیرند.

  •  جایگزین کردن شینگل های جدید با شینگل های فرسوده

در این روش میبایست ابتدا شینگل های قدیمی و فرسوده با دقت از تخته OSB که به صورت زیرسازی نصب شده اند جدا شده به طوریکه تمام میخ ها نیز از سطح زیرسازی جمع آوری شود.
سپس نوبت به نصب عایق زیر شینگل میشود که سطح زیر شینگل را مسطح و عایق نماید ، در نهایت شینگل جدید بر روی بستر زیر سازی نصب میگردد.

جهت جدا سازی شینگل های فرسوده از ابزاری به نام چنگک استفاده میگردد که به وسیله آن میتوان شینگل های قدیمی را بدون آسیب زدن به بستر زیر سازی جدا نموده.

نکته قابل توجه در تعویض سقف شینگل عدم وجود شکستگی و یا رخنه های بزرگ در سطح تخته OSB میباشد ، در صورت وجود چنین موضوعی زیر سازی باید ترمیم گردد.

آدرس

سایت چوب خاوران، چوبستان 5، پلاک 5325
لواسان بلوارامام, بعداز پمپ بنزین, به سمت میدان ناران

گروه مهندسی آلوارس


فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه ی طراحی و اجرای سقف های شیبدار آغاز نموده. گروه مهندسی آلوارس مفتخر است در امر طراحی سقف های شیبدار ویلاها،آلاچیق،سوله ها وطراحی سازه های متعدد و نظارت وفروش وخدمات پس از فروش با 20 سال سابقه در خدمت هموطنان میباشد.گروه مهندسی آلوارس در طراحی و اجرای خود از به روز ترین و زیباترین متریال ها بهره گرفته و با آخرین سیستم های پوششی سقف در دنیا همگام میباشد.

تماس با ما